Haber

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu Pazar Esnafını ve Vatandaşları Ziyaret Etti

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, pazarcıları ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Cumhurbaşkanı Adayı Hatipoğlu, kent genelinde esnaf ve vatandaşlarla buluşmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda market satıcılarının sorunlarını dinlemek ve çözüm aramak amacıyla Vişnelik Mahallesi’nde kurulan ‘Çarşamba Pazarı’nı ziyaret eden Hatipoğlu, vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Yaklaşan yerel seçimler öncesinde yürüttüğü kampanyayla dikkat çeken Hatipoğlu, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşların isteklerini de geri çevirmedi ve gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.

“İnşallah bu değişimi hep birlikte gerçekleştireceğiz.”

Ziyareti boyunca pazar alanını gezen AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, her esnafla sohbet ederek, hayırlı işler diledi. Esnafın acısını, ne tür zorluklar yaşadıklarını anladığını belirten Hatipoğlu, vatandaşa hizmet ederken esnafın sesine kulak vermenin çok kıymetli olduğunu söyledi. Vatandaşların ‘hizmet belediyesi için değişiklik istiyoruz’ açıklamalarına kayıtsız kalmayan Hatipoğlu, “Sevgili kardeşlerim, kardeşlerim, her biriniz AK Partili belediyeyle tanışmak için değişiklik istediğinizi söylüyorsunuz. İnşallah Mart ayından sonra olur. 31 Eylül’de sizlerin desteğiyle bu değişimi bir araya getirerek vatandaşlara nasıl anlatacağız “Eskişehirlilere nasıl hizmet verilir, sorunlar nasıl çözülür, sosyal belediyeciliğin nasıl olduğunu göstereceğiz. Sizin yanınızda olmaktan, sorunlarınıza çözüm bulmaktan mutluluk duyuyorum” dedi. – ESKİŞEHİR

cumayeriajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu