Haber

Bağlar Belediyespor Diyarbakır’da Kızları Voleybola Teşvik Etti

Diyarbakır’da Bağlar Belediyesi sporilçedeki kız çocuklarının voleybola kazandırılması için kapsamlı bir altyapı çalışması başlattı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre Bağlar Belediyespor, kızları voleybola kazandırmak ve lisanslı sporcu sayısını artırmak için çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Antrenörler Serpil Karakaş ve Mevlüt Aslan gözetiminde yürütülen çalışmalarda ilçe taranarak kızların voleybola kazandırılması amaçlanıyor.

Çalışmalara katılan ve yetenekli olduğu tespit edilen çocuklara kulüp tarafından ruhsat verilecektir.

Kulüpten yapılan açıklamada, Bölgesel Amatör’de görev yapan futbol grubunda yıllardır bölge gençlerine şans getiren kulüp olarak tüm branşlarda birebir anlayışı hayata geçiriyoruz. Futbol Ligi ve kadrosunun tamamına yakınını yerel isimlerden oluşturarak spor kamuoyunun beğenisini kazanmak. Bu yıl kızlarımızı voleybola kazandırmak ve bu alanda lisanslı sporcu sayımızı artırmak için altyapı çalışmalarına daha fazla ağırlık vereceğiz. Bu alanda başarılı çalışmalarıyla öne çıkan eğitmenlerimizin gözetiminde geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz. Tüm kızlarımızı çalışmalarımıza katılmaya ve bu fırsatlardan yararlanmaya davet ediyoruz.”

pazaryoluajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu