Haber

Bayraklı Belediyesi Son 4 Yılda 42 Bin 560 Kişiyi Sporla Buluşturdu

Farklı şubelerde açıldı spor Kurslarında yetenekli sporcular yetiştiren Bayraklı Belediyesi, son 4 yılda 42 bin 560 kişiyi sporla buluşturdu. Düzenlenen turnuvalar, festivaller, kurslar, spor okulları ve özel etkinlikler renkli görüntülere sahne oldu. Lider Serdar Sandal, “7’den 70’e tüm ilçe sakinlerimize spor kurslarımızla destek olmaya devam edeceğiz.”

Spor alanındaki yatırımları ve başarılarıyla fark yaratan Bayraklı Belediyesi’nin son 4 yılda düzenlediği spor kursları ve etkinliklerine 42 bin 560 kişi katıldı. Her yıl binlerce kişiyi spor okullarında buluşturan Bayraklı Belediyesi, bu yıl 21 branşta 7’den 70’e herkese spor yapma imkanı sağlıyor. 5 yaş ve üzeri öğrencilerin ve yetişkinlerin katılabileceği kurslara ilçe sakinleri yoğun ilgi gösteriyor.

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, gençlerin gelişimini desteklediklerini belirterek, “Her yıl spor kurslarımızla 7’den 70’e tüm ilçe sakinlerimize yönelik kurslar ve etkinlikler düzenliyoruz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin gelişimini destekliyoruz, yetişkinlerimize sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralıyoruz. Eğitime ve spora verdiğimiz destek, “Karşılığında Bayraklı sporcularımızın başarısı hepimiz için gurur kaynağıdır. Daha fazla kişiye ulaşmak ve geleceğin başarılı sporcularını yetiştirmek için desteğimizi sürdüreceğiz.” – İZMİR

hizan-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu