Haber

Büyük projelere DEVA ‘garantisi’!

ANKARA (İGFA) –Ali Babacan başkanlığındaki DEVA Partisi büyük projeler için garanti verdi.

Tarım, Enerji ve Ulaşım Politikaları Lideri Candan Karlıtekin, ülke savunmasına katkı sağlayacak her şirkete devletin kapılarını açacaklarını belirterek, şehirleri en düşük maliyetle yıkılmaz binalar yaparak yeniden inşa edeceklerini bildirdi. .

DEVA Parti üyesi Candan Karlıtekin, “Aynı parayla iki kez köprü ve yol yapılacak, yıkılmaz binalara en düşük maliyet ödenecek” diyerek, altyapı projelerini ucuza mal edeceklerinin altını çizdi.

Karlıtekin yaptığı açıklamada, partisinin büyük projelere ilişkin vaatlerini şu noktalara açıklık getirerek paylaştı.

“MİLLETİN PARASI GÜVENDİR”

“Milletin parası emanettir. Karlıtekin, “Bu emanete sahip çıkmak ve hizmete geri döndürmek yönetimlerin onurudur” diyen Karlıtekin, “Mevcut yönetim maalesef bu duyarlılığını yitirmiş, yoksulluğun, yolsuzluğun, yasakların kaynağı olmuştur. dönem köprü yaptılar DEVA Başkanı ve ekipleri bire bir madeni para büyüklüğünde en az iki köprü yapacaklar Demiryolu ve otoyol yaptılar DEVA Lider ve ekipleri en az iki üç kez yapacak bire bir parayla birçok demir yolu ve otoyol.Şehirlerin dışına şehir hastaneleri yaptılar.DEVA Başkanı ve ekipleri para karşılığı sağlık hizmetlerini daha ulaşılabilir bir biçimde vatandaşla buluşturacak.Sağlık sistemimiz karadelik olmayacak Ülkemizin bütçesi” dedi.

DEVA ŞEHİRLERİ YENİDEN İNŞA EDECEK’

“DEVA Lider ve ekipleri; Yer bilimcilerin rehberliğinde, şehir plancılarının rehberliğinde, en uygun yerleşim yerine göre ileri mühendislik devreye alarak, en düşük maliyetle, temeli sağlam, yıkılmaz yapılar inşa edecek olan Karlıtekin, “Artık her kuruş sizinkiler büyük bir hassasiyetle yeniden inşa edilecek. harcanacak. Tüm hizmetler ve büyük işler fahiş fiyatlarla değil, ne daha önce ne de gereğinden fazla, zamanında, yerinde ve karanlıkta yapılacak. Hizmetler ve yatırımlar yolsuzluğa kılıf olmaz, olmayacaktır. DEVA Önder ve ekipleri bu yenilenmenin filizi, ülkemizi fetret dönemine girmeden yeni ufuklara taşıma azminin ve iradesinin timsalidir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu