Haber

BÜYÜKÇEKMECE’DE ESNAF PEŞİNDEN KOŞUNCA ÇALDIĞI AKÜYÜ BIRAKIP KAÇTI

BÜYÜKÇEKMECE’de, iş yeri sahibinin komşu dükkana geçmesini fırsat bilen hırsız yedek parçacıdan aküyü çaldı. Esnafın peşinden koştuğu şüpheli çaldığı aküyü bırakarak kayıplara karıştı. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay, pazartesi günü saat 09.00 sıralarında, Mimarsinan Mahallesi’nde bulunan oto yedek parçacıda yaşandı. Kimliği belgisiz bir kişi, yedek kesim dükkanını gözetledi. Sahibinin ayrılıp komşu dükkana geçtiğini gören kuşkulu, yedek parçacıya girerek aküyü çaldı. Dükkanından yapılan hırsızlığı fark eden esnaf köpeğiyle şüphelinin peşine düştü. Komşularının da katılmasıyla çok sayıda kişinin ardında olduğunu gören kuşkulu, aküyü yol kenarına atarak gözden kayboldu. Olaya ait şikayette bulunulmazken o anlar güvenlik kamerası ile saniye saniye görüntülendi.

“NE BEN NE DE KÖPEĞİM YETİŞEMEDİK”İş yeri sahibi İbrahim Ögeçoğlu, “Ben dükkanı toparlamaya çalışırken, bir an boşluğumda yan dükkana girdim. Yan dükkana girdikten sonra arkadaşın buradan çıktığını gördüm. Benim onu görmemle onun kaçması bir oldu. Köşede aküyü bıraktı ve kaçtı. Öyle bir koşuyordu ki, ne ben ne de köpeğim yetişemedik” dedi.

– İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu