Haber

Deniz Kadah sağlık sorunları nedeniyle futbolu bırakma noktasına geldi

Mustafa KÖPRÜLÜ/İZMİR,

1. Lig ekiplerinden Altay’da gruptan ayrılan tecrübeli oyuncular arasında yer alan Deniz Kadah, transferin orta döneminde başka bir kulüple anlaşamayınca boşta kaldı. Son 3 karşılaşmada takımda yer almayan 37 yaşındaki gurbetçi santrfor, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, kendisine çok sayıda teklif gelmesine rağmen sağlık sorunları nedeniyle transferi düşünmediğini belirtti. Ailesi ve futbolu bırakma noktasında olduğunu söyledi.

“Futbolun hayatta her şey olmadığını anladığımız bir süreç oldu ama futbolun tedavi edici etkisi olabileceğini de anladım” diyen Deniz Kadah, Altay hakkında alacaklarından dolayı herhangi bir hukuki işlem başlatmadığını ve “Tüm bu sürecin Sayın Başkanımızın bilgisi dahilinde gerçekleştiğinin altını çizmek isterim. Hem kendisine, hem de “Teknik ekibimize, futbol arkadaşlarımıza, desteklerini esirgemeyen desteklerinden dolayı ve tabii ki Büyük Altay taraftarına teşekkür ediyorum.” Bize her zaman yanımızda olduklarını hissettiren kişiler” dedi.

CÜNEYT BİÇER: 1 PUAN ÇOK DEĞERLİ

Altay Teknik Direktörü Cüneyt Biçer, son haftaların formda takımı Erzurumspor karşısında aldıkları 1 puanın sayısal değerinin yanı sıra takımın özgüvenini ve arzusunu artırması açısından da çok değerli olduğunu, verdikleri emeğin karşılığını verdiğini belirtti. geleceğe umutla baktığını belirterek, “Aynı mücadeleyi pazar günü Bodrum deplasmanında da göstereceğiz ve Bodrum’dan en iyisini alacağız” dedi. “Geri dönmenin bir yolunu arayacağız” dedi.

“DENİZ’LE GÖRÜŞMEDİM”

Tecrübeli teknik adam, Deniz Kadah’ın durumuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Deniz’in değerli liderle idari anlamda görüşmeler yaptığını biliyorum. Sayın lidere göreve geldiğimiz dönemde ve öncesinde bazı sorunlar yaşadığını, derdinin futbol olmadığını, transfer sürecinin kendisini etkilediğini iletti. Kişisel zorluklarının yanı sıra, göreve geldiğim günden bu yana kendisiyle rastgele görüşmelerde bulundum. “Kendisiyle bir görüşmem olmadı. Herhangi bir eğitime katılmadı. Ben ve ekibim 15 gündür takımın yanındayız ve çok yol kat ettik.”

“Biz oyunculara ne istediğimizi anlattık, oyuncular da oynadığımız 2 maçta hem antrenmanlarda hem de performanslarıyla bize neler verebileceklerini gösterdiler. Hal böyle olunca Altay kültürüne yakışan bir kolejimiz var, biz de bunu yapıyoruz. sahip olduğumuz parlak gençler ve gerekli özveriyi zamanında gösterip bizimle birlikte bu mücadeleye vücut veren tecrübeli oyuncularımızla yeniden yaratmaya çalışıyoruz. “Geleceğimizi planlama hedefiyle yolumuza başladığımız gibi devam etmek istiyoruz. Şimdiden vazgeçmeden, takım ruhuyla.”

mahmudiye-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu