Yaşam

Eski Walking Dead Oyuncusu Side Dizisinde Geri Dönmek İstiyor

makalede spoiler Öncelikle belirteyim. 24 bölümlük 11. bölümüyle ekranlara veda eden The Walking Dead ilk olarak 13 yıl önce yayınlanmıştı bu yüzden ilk sezonunu hatırlamayabilirsiniz. Hele The Walking Dead dizi dünyasının dayanak noktalarından biriyken. Birinci 3. sezondu.

Bu 3 dönemin en ikonik karakterlerinden biri olan hapishanede zombi sürüsü ekibimizi kovalarken, Carol’ın hayatını kurtarmak içinfedakarlık T-Köpek . Bu olay nedeniyle birçok hayran, T-Dog’un yenilmiş bir karakter olduğunu düşündü.

Nitekim onu ​​canlandıran oyuncu da öyle düşünüyordu.

The Walking Dead’de T-Dog karakterini 3 dönem canlandıran Robert Singleton, şans verilirse The Walking Dead’in yan dizilerinden birinde T-Dog karakterini canlandırmak.açılacağını söyledi.

Atlanta Comic Con’da Singleton’a Şans verilirse The Walking Dead’e T-Dog olarak dönecek mi? ‘ diye sordu. Oyuncu, bu soru üzerine, “Bu, büyüyen zombi dünyasında gelecekteki bir T-Dog görünümüne dair olumlu bir ipucu olabilir” dedi. bir bölüm senaryosu okuyorsun” o tartışır.

T-Dog’u The Walking Dead spin-off’ları için geri getirmenin biraz gerçekçi olmayacağını düşünüyoruz, çünkü karakterin parçalanmasını izledik . Bir bölüm zombi olarak gelecekse olabilir. Ne düşünüyorsun? Lütfen niyetlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu