Haber

HATAY’DAKİ FIRÇADAN BİR DERECE ÇIKTI

Hatay Antakya’da yaşadığı binada mahsur kalan Ayşegül Çin’in ailesinin yazdığı not KAHRAMANMARAŞ merkezli sarsıntıya yakalandı. Ayşegül Çin’in ailesine bıraktığı notta, “Bana bir şey olursa çantanın içindekilerin tamamı anneme aittir” dediği görüldü. Çin’in altınlarını bıraktığı annesi de aynı kazada hayatını kaybetti.

Antakya’nın Odabaşı Mahallesi’ndeki Süleyman Keyifli Apartmanı’nda annesi Meryem Çin ile birlikte yaşayan Ayşegül Çin, burada Kahramanmaraş merkezli depremlere yakalandı. Ayşegül ve annesi oturdukları evin yıkılması sonucu hayatını kaybetti. Depremin ilk gününden bu yana yıkılan binada çalışma yürüten Bahçelievler Belediyesi arama kurtarma ekipleri, enkaz altında Ayşegül Çingene’ye ait altınları buldu. Ekipler, altınların bulunduğu çantada bir not olduğunu gördü. Ayşegül Çin’in notunda, “Bana bir şey olursa çantadaki her şey anneme ait. Hac ve umre için kullanmasını istiyorum.”

Ekipler, enkazdan çıkardıkları altınları ve bir miktar dövizi Ayşegül Çin’in kardeşi Hüseyin Çin’e teslim etti. Hüseyin Çin, “Altınlar kardeşimin çocuklarına gidecek” dedi.

Görüntü dökümü:

————————-

– Enkazdan çıkarılan not

-Notu Ayşegül Çin’in ablasına vermek

-Para ve altının üzerinde ne yazıyor?

-Hüseyin Çin gruplara teşekkür ediyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu