Haber

Köpekle seks yaptığı için tutuklandı! Sosyal medya fenomeninin farklı bir hesabı ortaya çıktı

19 yaşındaki Denise Frazier, bu yıl ABD’nin Mississippi kentinde hayvanlara ahlaksızlık ve hayvanlara işkence yapmaktan tutuklandı. Bir araştırmacı durumu “iğrenç” olarak nitelendirdi ve daha önce böyle bir durumla hiç karşılaşmadıklarını söyledi.

“BÖYLE VİDEOLAR ÇEKMEK ZORUNDAYIM”

Yetkililer, Frazier’in hayvanlarla cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen görüntüleri olduğunu söyledi. Frazier, mahkeme belgelerine göre, “kendisine müstehcen videolar yapması için para ödeyen kişiler tarafından bu saldırgan eyleme zorlandığını” iddia etti.

FARKLI BİR HESAP ORTAYA ÇIKTI

Geçtiğimiz günlerde Frazier’e ait olduğu iddia edilen bir Twitter hesabı ortaya çıktı. Hesap, Frazier’e benzeyen bir bayanın görüntülerini, görüntülerin yayınlandığı tarihlere atıfta bulunarak paylaşmış ve bazı rahatsız edici açıklamalarda bulunmuştu.

“İNSANLAR HAYVANLARA KARŞI ÇOK ÖNEMLİDİR”

Geçen salı günü bu hesaptan hayvanlara zulmedenler için “Ben vejeteryan olmayı düşünüyorum. İnsanlar hayvanlara karşı çok acımasız. Neyse günaydın.”

HESAP GERÇEKSE HESAP ONAYLANMAZ

Hesabın gerçekten Frazier’e ait olup olmadığı doğrulanmadı. Bu hesap, Frazier ile ilgili olduğu iddia edilen bir OnlyFans hesabıyla bağlantı kurdu. Twitter hesabının mesajlarına yanıt veren çok sayıda kişi, Frazier’e takviye kuvvetler yağdırdı.

haberboztepe.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu