Teknoloji

League of Legends Oyunu ‘Convergence’ Tarihi Açıklandı

2009 yılında Riot Games tarafından piyasaya sürülen League of Legends oyunu artık bir evrene dönüştü. Oyun evreninin şampiyonlarının oynadığı bir Netflix dizisinden farklı şampiyonlar hakkındaki yeni oyunlara. Farklı konseptlerle LoL dünyasıgörmeye başladık.

Şirket, en son 2019 yılında gösterilen sevilen şampiyon Ekko’ya odaklanan bir oyun daha çıkarıyor. Yakınsama: Bir League of Legends Hikayesi Yeni oyun tüm platformlarda yayınlanacak. Oyunun çıkış tarihi de açıklandı.

Yakınsama fragmanı:

Convergence nasıl bir oyun olacak?

Double Stallion tarafından geliştirilen Convergence 2D platform oyunu olacak. Geliştirici şirket, daha önce Speed ​​​​Brawl ve Big Action Mega Fight! Yaptığı oyunlar ile adından söz ettirdi.

Oyunda Ekko olarak 2 boyutlu dünyada zamanı büktüğümüz ve bol aksiyon yaşadığımız Zaun’a savrulacağız. Oyun aynı zamanda parkur unsurlarını da içerecek. zaman kontrol yeteneklerimizi geliştirerekDüşmanları yeneceğiz.

Oyunun sistem gereksinimleri şu anda paylaşılmıyor.

Yakınsama çıkış tarihi:

Yakınsama: Bir League of Legends Hikayesi, 23 Mayıs’ta yayımlanacak. Oyun Nintendo Switch, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC platformlarında oynanabilecek.

yakınsama fiyatı:

Convergence’ın fiyatı henüz açıklanmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu