Haber

Şahinbey Belediye Başkanı: Türk Yüzyılı için yeni bir sayfa açıldı

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, milletin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkarak Asırlık Türkiye için yeni bir sayfa açıldığını belirtti.

Cumhurbaşkanı Mehmet Tahmazoğlu, milletin cumhurbaşkanını seçmek için sandık başına gittiğini belirterek, “Milletimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkarak, onu ikinci kez Cumhurbaşkanlığı seçerek Türk Yüzyılına damgasını vurdu. Alınan büyük zaferle yol açılır” dedi. Büyük Türkiye’nin Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde Cumhur İttifakı ile açıldığını, “Türk Yüzyılı’na doğru ilk adımların atıldığı bu yolda emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.

“Dünya tarihine geçecek”

Milletin iradesini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan lehine kullandığını dile getiren Önder Mehmet Tahmazoğlu, “Aziz milletimiz bir kez daha iradesini Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan yana kullanmıştır. Dünya tarihine büyük bir demokrasi şöleni olarak geçecek olan mayıs seçimleri, milletimizin iradesine olan inancı ve “Umudun adının Recep Tayyip Erdoğan olduğu bir kez daha anılacaktır. Ayrıca tarih bu sayfaları yazarken, bu ülkenin evlatları da liderlerine olan aşklarını altın harflerle yazacaktır.” – GAZİANTEP

akcadagajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu