Haber

Turgut Altınok: Sincan’da oy oranının artması için çalışacağız

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Cumhur İttifakı’nın başkan adayı Turgut Altınok, “Rehavet yok. Geçen seçimde 65’e 35, bu sefer 75’e 25’e hazır mısın Sincan? İnşallah yapmayacağız. utanıyorum, Altınok görevde değil, Sincan sokakta olacak.” söz konusu.

Altınok ve beraberindekiler, Sincan Belediyesi Kültür Evi’nde sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlarla bir araya geldi.

Burada konuşan Altınok, sahte anketlerle algı yapıldığını belirterek, “Bu anketlerin hiçbir doğruluğu yok. Biliyorsunuz Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de anketler yapıldı. Anket nerede biliyor musunuz? Anket Sincan’da. Sincan” dedi. Bize birkaç oyda en az 70 oy, çoğunlukta en az 75 oy vereceğiz.” dedi.

31 Mart’ta yapılacak Yerel Yönetim Seçimleri için Sincan’daki parti teşkilatının hazır olduğunu vurgulayan Altınok, “İnşallah Sincan en az yüzde 70 oy alır. Millet İttifakımızla birlikte tutkumuz çocuklarımıza, gençlerimize dokunmak” dedi. Sokaktaki insanlarla her yerde, toplumun her kesimiyle buluşmak, çalışmalar düzenlemek ve hizmetler sunmaktır.” sözlerini kullandı.

ABB’nin bütçesinin Sincan Belediyesi bütçesinin 60 katı büyüklüğünde olduğunu kaydeden Altınok, ABB’nin son 5 yılda Sincan’a yaptığı bir yatırımın bulunmadığını savundu. Altınok, “İnşallah bu 5 yılda Sincan’ın almadığı hizmetin karşılığını vereceğiz. Verilmeyen haklarınızı size vereceğiz. Ayrıca Saraycık üzerinden Sincan-Eskişehir yoluna bağlantı talebi de var” dedi. Peçenek, Allah izin verirse bunları yapacağız.” Görüşlerini dile getirdi.

Sincan’da yüzde 75-25 oy oranına ulaşmayı hedeflediklerini anlatan Altınok, bunun için kapı kapı dolaşacaklarını ifade etti. Altınok, “Rahatlık yok. Geçen seçimde 65’e 35’e, bu sefer 75’e 25’e hazır mısın Sincan? Umarım seni utandırmayız. Altınok’un görevde olmayacağını söyleyeyim. Sincan sokaklarında olacağız.” Sanki konuşuyordu.

Turgut Altınok’a AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, AK Parti Ankara Milletvekilleri Murat Alparslan ve Ahmet Fethan Baykoç ile Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu