Yılan

Tüyler ürperten detay! Eşini pitonun midesinde buldu: İşte kadının yutulması…

Güney Asya ülkesi Endonezya’da korku dolu anlar yaşandı… 

Ülkenin Güney Sulawesi eyaletinde dokuz metre uzunluğunda dev bir piton yılanı, ormandan geçen bir kadını yuttu.

VÜCUDUNA DOLANIP YUTMAYA BAŞLADI

30 yaşındaki kurban Siriati, Endonezya ormanlarında tek başına yürürken vahşi piton ona saldırdı. Bildirildiğine göre, beş çocuk annesi kadının vücudunun etrafına dolandı ve onu yutmaya başlamadan önce ezerek öldürdü. Siriati, pazara gitmek üzere kardeşiyle buluşmaya gidiyordu.

KOCASI TÜYLER ÜRPERTEN HALDE BULDU 

Kocası, Siriati’nin kardeşi arayıp onun gelmediğini söylediğinde endişelendi. Daha sonra onun izlediği aynı rotayı yürüdü ve trajik şekilde sandaletlerinin çimenlerin üzerinde olduğunu fark etti, ardından tüyler ürperten manzarayla karşılaştı. Eşi, vahşi yılan tarafından yeniliyordu. Kocası onu gördüğü sırada, zavallı kadının bacakları yılanın ağzından dışarı çıkmış haldeydi.

Yaşanan trajedi sonrası yerel halk alarma geçti ve Siriati’nin cesedi yılanın içinden çıkarılıp eve götürüldü. Ertesi sabah Siteba köyünde defnedildi. Idul adındaki bir yetkili, zavallı kadının bacağında bir ısırık izinin olduğunu belirterek, “Bu, sanıyoruz ki bir yılan ısırığı. Yılan ısırdıktan sonra kendisini mağdurun etrafına sarmış ve ardından onu tamamen felç etmiş olmalı” dedi.

Köyün Iyang isimli yetkilisi, yılanın kadını yerel saatle 07.30 sıralarında öldürdüğünün tahmin edildiğini aktardı ve sözlerini şöyle sürdürdü: 

ÇOCUĞUNA İLAÇ ALMAK İSTEDİ 

 En küçük oğlu üç yaşında. Erkek kardeşini ziyaret ediyordu ve önce ormandan geçmesi gerekiyordu. Kardeşi uzun süre boyunca onu bekledi ancak o gelmedi. Erkek kardeşi kadının eşini aradı.

KAYNAK: MİLLİYET

haber-odemis.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu