Haber

Vatan Partisi Genel Sekreteri Özgür Bursalı ve beraberindeki heyet Filistin Büyükelçisini ziyaret etti

Vatan Partisi Genel Sekreteri Özgür Bursalı ve beraberindeki heyet, Filistin’in Ankara Büyükelçisi Faed Mustafa’yı ziyaret etti.

Ankara’daki Filistin Büyükelçiliği’nde basına kapalı yapılan görüşmenin ardından Mustafa ve Bursalı, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Mustafa, İsrail’in Filistinlilere yönelik saldırılarının 19 gündür devam ettiğini belirterek, desteklerinden dolayı Vatan Partisi heyetine teşekkür etti.

İsrail’e destek veren ülkelerden görüşlerini değiştirmelerini ve vicdanlarını kullanarak Filistin’in yanında olmalarını isteyen Büyükelçi Mustafa, özgürlüklerine kavuşuncaya kadar dimdik durmaya devam edeceklerini söyledi.

Ortadoğu’nun sorunlarının çözülmesi, bölgede istikrar ve barışın sağlanması için Filistin’e haklarının verilmesi gerektiğini vurgulayan Faed Mustafa, tüm devletlerin bu konuda çaba sarf etmesi ve Filistin halkının yanında olması gerektiğini ifade etti.

Vatan Partisi Genel Sekreteri Bursalı da Büyükelçi Mustafa’ya kabulünden dolayı teşekkür ederek, “Hepimiz Filistinliyiz ve Filistin’deyiz” dedi. söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu