Haber

Çankaya’da çocuklar tatillerini verimli geçiriyor

Yaz tatilinin başlamasıyla birlikte eğlenmek ve becerilerini geliştirmek isteyen çocuklar yaz kurslarında Çankaya Evi’nde buluşuyor.

 Çankaya Belediyesi’nin okulların tatil olduğu yaz aylarında her yaştan vatandaş için hobi, kişisel gelişim ve meslek kursları, çocuklar için sanat atölyeleri düzenlediği Çankaya Evleri, verimli bir tatil fırsatı sunuyor.

Haziran ayında başvuruları tamamlanan Çankaya Rezidansları Yaz Çocuk Kursları, öğrenci dostu projelerle 7-13 yaş arası çocukların yaz tatilinde keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Kontenjanla sınırlı olan atölyeler, yaz sonuna kadar öğrencilere ücretsiz eğitim verecek.

 

ÇOCUKLAR SERAMİĞİ ÖĞRENİYOR

Çankaya Rezidansları Yaz Çocuk Kursları’nın noktalarından biri olan Öveçler Nazım Hikmet Çankaya Evi’nde öğrenciler yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirirken fotoğrafçılık ve seramik öğrenerek el becerilerini geliştiriyor.

 

6 FARKLI NOKTADA 5 FARKLI YAZ KURSU

Çankaya Evleri Yaz Çocuk Kursları Bayraktar Çankaya Rezidans, Esat Çankaya Rezidans, Mürsel Uluç Çankaya Rezidans, Nazım Hikmet Çankaya Rezidans, Yıldız Çankaya Rezidans ve Yüzüncü Yıl Çankaya Rezidans’ta öğrencilere fotoğraf, dans, drama, seramik ve yoga alanlarında ücretsiz hizmet vermektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu