Yaşam

Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncusu İclal Aydın’dan güzel haber! sabırsızlıkla bekleniyor

Son olarak Süreç Sinema imzalı Kanal D’nin “Üç Kardeşler” dizisiyle kamera karşısına geçen İclal Aydın, kendisine yazdığı 17 mektuptan oluşan Bunu Okursunuz kitabını yayınladı.

Unutulmaz anılarını yazdığı bir kitap daha kaleme alan İclal Aydın’ın Bunu Okuyun adlı romanı otobiyografi olarak okurların beğenisine sunuldu. Uzun süredir üzerinde çalıştığı ve okurların merak ve heyecanla beklediği yeni romanı ‘Artemis Yayınları’ndan çıktı.

Çizimlerini Ozan Ünal’ın yaptığı Sen Okuyun Bu, başarının zirvesini ve hayallerinin yıkılışını defalarca görmüş, unutmaya direnen ve inancını koruyan birinin sözleriyle yazılmış bir hayat müziği.

İclal Aydın, heykeltıraş Ozan Ünal’ın eşsiz hayal gücüyle yarattığı çizimlerle anılarının izini sürse de aslında çocukluk acılarına, ısrarlı hatalarına, coşkularına ve hayallerine şefkat gösterebilen herkesin hikayesi bu. Bir avuç toprakla kalkmaktan yorulmayan ve her düştüğünde yenilenen, kalbine bir şans daha veren; Pişmanlığa değil, kalbini yaşamış olmanın huzuruna sığınan bir yazarın geleceğe ve okura yazdığı bir mektup.

“Mesela başarısızlıklarım başarılarımdan daha çok güçlendirdi beni. Her boka batma hikayemde bir kahraman oldum, bir şekilde elimi tuttu. On yıllardır benimle evden eve taşınan günlüklerimi okuduğumda, İclal senin bir başarı hikayen yok! Muazzam başarısızlıkların var. Ama maça dönecek gücün ve yüreğin varsa her seferinde maça dönecek gücü ve yüreği buluyorsun…

Kaybettim, yazdım.

Şair okudu ve karaladı.

Bunu sana söyledim, sen okudun.

camlihemsinajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu