İş

Fortegra İlk Halka Açık Hisse Satışına Başladığını Duyurdu

Küresel bir özel sigorta sağlayıcısı ve Tiptree Inc. . (TIPT) yan kuruluşu Fortegra Group, Inc. (“Fortegra” veya “Şirket”) bugün Fortegra’nın ilk halka arzının başlatıldığını duyurdu. Fortegra, 18.000.000 adet hisse senedinin halka satışına yönelik. Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuile ( “SEC“), S-1 Formu aracılığıyla bir kayıt beyanı sundu. Ayrıca Fortegra, sigortacılara Şirketten ilave 2.700.000 adi hisse senedi satın almaları için 30 günlük bir seçenek vermeyi planlıyor.

İlk halka arz için beklenen fiyat aralığı hisse başına 15,00 ila 18,00 ABD Doları olarak belirlendi. Fortegra hisse senedini paylaşıyor New York Borsası“TFG” işlem sembolüyle kayıt olmayı talep etti.

Şirket, halka arzdan elde edilen net geliri genişleme planlarına, işletme sermayesine ve diğer genel iş ihtiyaçlarına tahsis etmeyi planlıyor.

Goldman Sachs & Co. LLC JP Morgan ve Jefferies, planlanan arz için birincil ortak talep yöneticileri olarak görev yapıyor. Barclays aynı zamanda planlanan arz için ortak talep toplayıcıdır. Bir Vatandaşlar Şirketihangisi… JMP Menkul Kıymetler, Stifel Finans A.Ş.yan kuruluş Keefe, Bruyette ve Woods, Piper Sandler, Raymond James, Beşinci ÜçüncüMenkul kıymetler ve Bağımsızlık Noktası Sn. urities planlanan teklife eş yönetici olarak katılıyor. İhalenin sadece izahname yoluyla yapılması teklif edildi.

Bu makale yapay zeka yardımıyla üretilmiş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla ayrıntı için lütfen Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu