Haber

Murat Athan Küçükçekmece Bağımsız Belediye Başkanı Adayı Olduğunu Açıkladı

Murat Athan, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Küçükçekmece’de bağımsız aday olarak yarışacak isimlerden biri. 1974 yılında Malatya’nın Pötürge ilçesinde doğan Athan, 1980 yılından bu yana İstanbul’da yaşıyor ve yaşamını İstanbul’da sürdürüyor.

İstanbul’un kültürel dokusunu benimseyen ve “Hayat Okulu” olarak tanımladığı süreci 1980’li yıllardan itibaren bu şehirde sürdüren Murat Athan, 1980’li yıllardan itibaren Küçükçekmece’de çiğ köfte üretimi, toptan ve perakende satış işini başarıyla yönetmektedir. 2005.

Küçükçekmece yerel seçimlerinde adaylığını açıklayan ve kamuoyunun dikkatini çeken Murat Athan, seçim kampanyası kapsamında yaptığı açıklamalarda, “Belediyenin hizmetlerinin tüm vatandaşlara adil bir şekilde ulaşmasını hedefliyorum.”

Athan projelerini şu sözlerle kamuoyuyla paylaştı:

“Amacımız belediyenin hizmetlerinin tek bir kesime değil, her vatandaşa ulaşmasını sağlamak. Kardeşini, amcasını, komşusunu, dedesini, büyükannesini zengin edecek bir belediye başkanı değil, vatandaşa hizmet edecek bir belediye başkanı olacağım!

Çaldı, siyasetini geride bıraktı! Analiz odaklı bir belediye başkanı olacağım! Belediyenin kaynaklarını sadece bu değil, sadece vatandaşlarımıza sunacağız. Bir parçanın adamı değil, her bölümün lideri olacağız!

Ben evde ne yersem ilçemdeki vatandaş da onu yer! Ben evde et yersem, ilçemdeki vatandaşlarım da ot yerse o koltuğa oturmam!

Milyonlarca liralık konserlerle gözlerini boyamayacağım! Amacım Küçükçekmece’ye hizmet etmek! Hizmet bu şehir için bir nimettir. Döner masaların hepsini çok iyi biliyoruz! Biz sadece analiz üretiyoruz.

“Allah izin verirse, belediye başkanı seçilirsem belediyedeki ATM farelerini tek tek tespit edip 1 yıl boyunca ücretsiz temizlikçi olarak çalıştıracağım.”

Athan’ın bu sözleriyle seçim öncesinde hizmet odaklı bir yaklaşımı benimsemesi ve vatandaşların beklentilerini karşılamaya yönelik çabası seçmen üzerinde olumlu bir izlenim bırakmayı amaçlıyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-serdivan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu