Haber

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank’tan Muharrem İnce açıklaması

‘BAKMIYORLAR, İYİ ZAMANLARI AKTİVE EDİYORLAR’

Bursa’da AK Parti’den 2’nci ilçe 1’inci olağan milletvekili adayı olan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, seçim çalışmaları kapsamında Osmangazi ilçesine bağlı Demirtaş Mahallesi’ne geldi. Anadolu renkli Togg ile Demirtaş Meydanı’na gelen Varank, burada vatandaşlara seslendi.

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ve milletvekillerinin eşlik ettiği Varank, cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin adaylıktan çekildiğini hatırlatarak, “Adaylığını açıkladığı ilk günden itibaren 7 kişilik bu 7 kişilik koalisyon büyük bir darbe aldı. Muharrem İnce gibi birçok taraftar var.” Adaylığı reddetmek için onu adaylıktan caydırmaya çalışıyorlardı. Görmediler, iyi vakit geçirdiler. Bir kaset kumpasıyla Muharrem İnce’yi adaylıktan caydırdılar. Bu teyp çizimleri kimin eseri? FETÖ’nün işi. FETÖ’nün başına getirdiler. Şimdi bir teyp operasyonuyla onu tekrar başkan yapmaya çalışıyorlar. FETÖ operasyonunu Kılıçdaroğlu’nun postuna bürünmüş olarak görüyoruz. Kılıçdaroğlu’nun FETÖ ile olan ilişkisi bundan daha açık olamazdı. Ama milletimiz bu ülkede FETÖ’ye yol verir mi? 15 Temmuz’da canımız pahasına bu vatanı onlara teslim etmedik. Allah’ın izniyle bu millet FETÖ’ye boyun eğmeyecektir. FETÖ’nün oyunlarına boyun eğmeyecektir. 14 Mayıs’ta doğru kararı verecektir. Doğru adamın yanında olacaktır ve bu ülkede terör örgütlerine boyun eğmeyecektir” dedi.

’14 MAYIS’TAN SONRA FARKLI BİR TÜRKİYE GÖRECEĞİZ’

14 Mayıs Genel Seçimleri için destek isteyen Varank, “Bu vatan sevdalısı, bu vatana hizmete gönül vermiş, milletine gönül vermiş değerli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı 14 Mayıs’ta yalnız bırakmamalıyız. Hizmetlerin devam etmesini, Türkiye’nin büyümesini ve gelişmesini istiyorsak Cumhurbaşkanımıza güçlü bir destek vermemiz gerekiyor. 14 Mayıs’tan sonra farklı bir Türkiye göreceğiz” dedi.

delice-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu