Haber

Yılmaz Özdil hakkındaki küfürleri derledi

CHP’nin 2. Yüzyıla Çağrı mitinginin ardından sözcü yazarı Yılmaz Özdil, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun uyurken görüntülerine ilişkin küfür ve hakaretleri köşesine taşıdı.

“Heyecan verici bir görüşmeydi” paylaşımında bulunan Özdil, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Selvi Kılıçdaroğlu’nun korona olduğu bilgisinin paylaşımına değinmediğine dair açıklamalarda bulundu.

“Namert Gazeteci” başlıklı bir yazı kaleme alan Özdil, görüntüleri CHP’ye servis ettiğini söyleyerek kendisini şöyle savundu:

“O fotoğrafı ben yayınlamadım, CHP’nin bağlantı grubu yayınladı.

CHP’nin yapım ekibi var, çekimi onlar yapıyor, yönetmeni onlar yönetiyor, medyaya frekans bilgisi veriliyor, o frekansa girmek isteyen TV kanalı ortak yayına katılıyor.

Jeremy Rifkin konuşurken CHP’nin yayın yönetmeni hemen Kılıçdaroğlu ve eşini ekrana getirdi, o görüntüyü canlı yayınladı, izleyen herkes.

O fotoğrafı CHP TV’den bizzat ben çekmiştim.

Akademik sunum herkesin uykusunu getirdiği ve izlerken benim de uyuyakaldığım için ortak duygularımızı yansıtan sahneyi paylaşarak ‘heyecanlı bir buluşmaydı’ dedim.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polatlı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu